Втім, це не так! У заповідній зоні чимало псових та й котових. Їх милі фото опублікував Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник.

Дивіться також На гору Піп Іван у Карпатах прилетіла червонокнижна птаха

В Чорнобилі показали милих мешканців – собачок і котиків

Багато різної звірини водиться на заповідних просторах. Але є й такі, що належать до "диких" родин, та без людей їм вже – ніяк.

Собаки й коти свійські в зоні відчуження – не менш улюблені тварини місцевих працівників та інших… мешканців,
– зауважили у Заповіднику.

Хтось з них ліниво гріється на сонечку, інші – мандрують лісом, зустрічаючи інших мешканців.

В Чорнобилі водяться і котики
В Чорнобилі водяться і котики / Фото Денис Вишневський

На вулицях Чорнобиля можна зустріти і собак
На вулицях Чорнобиля можна зустріти і собак / Фото Денис Вишневський

Котики у Чорнобилі
Котики у Чорнобилі / Фото Денис Вишневський

Собаки у Чорнобилі
Собаки у Чорнобилі / Фото Денис Вишневський

Звірі потрапляють у фотопастки в Чорнобилі:

  • Природоохоронці показали стадо диких корів, що мешкають у Чорнобилі. На кадрах видно, що вони живуть розміреним життям й спокійно пасуться.
  • Днями на одну із камер-пасток у Чорнобильській зоні потрапила куниця лісова. Цей хижак веде деревний спосіб життя та уникає людських поселень, тож такі кадри є вкрай рідкими.
  • У Чорнобильському заповіднику мешкає чимало тварин, занесених до Червоної книги. Одним із них є лось європейський, якого вдалося "спіймати".
  • У Чорнобильському заповіднику показали вовка, який шукав "обід" у снігу – він "засвітився" на одну із фотопасток.
  • Коні Пржевальського – це вид тварин, що зникає, тому дедалі рідше їх можна побачити. Декілька особин мешкає на території Чорнобильського заповідника.
  • Зимова пора не для всіх звірів є легкою, часто потрібно просто виживати до весни. Зокрема, це стосується диких свиней у Чорнобильському заповіднику.
  • Усі представники сім'ї оленевих, що мешкають у Чорнобильському Заповіднику бувають рогатими та безрогими. Мовиться про оленя благородного, сарну та лося європейського. Зараз тварини поскидали роги.
  • У Чорнобильській зоні відчуження мешкають тварини, які навчились підвищувати рівень водойми чи річок. Бобри роблять це для того, щоб захистити власні домівки від хижаків.