Пожежник Малькольн Кортнер вирушив гасити пожежу в одній з квартир. Там заблокованим залишився 16-місячний мастиф, який вже надихався димом.

Зверніть увагу З першого дня і назавжди: 5 гарантій від Friskies® для ваших улюбленців

Врятований на пожежі мастиф

Кортнер зміг витягти цуценя в безпечне місце, де працівники служби швидкої допомоги дали з балону тварині кисень. Йому було зле, адже він встиг надихатися продуктами горіння.


Песику одягли кисневу маску / Фото з People

Коли міська служба з догляду за тваринами прибула на місце події, власнику собаки повідомили, що їхній улюбленець потребуватиме "потенційно дорогого лікування" або зіткнеться з евтаназією.

Власник, на здивування рятувальників, вирішив приспати собаку. Однак цього ніяк не міг допустити пожежник, який зачарувався песиком. Він захотів усиновити тварину і особисто оплатити його лікування.

Лише погляньте Піклується та заміняє маму: як собака виховує маленьку вівцю – миле відео

За словами міської влади, прохання Кортнера задовільнили. Нового улюбленця рятувальник назвав Джорджем.

Пожежники рятують тварин: схожі новини

  • Рятувальники людських життів і їхнього майно часто стають супергероями для тварин. Так, наприклад, у Миколаєві нещодавно рятувальник виніс на руках наляканого песика. Він надихався димом і почувався зле. Завдяки тому, що його винесли на повітря, його вдалося врятувати.
  • У Туреччині пожежник врятував життя кошеняті, зробивши непрямий масаж серця. Малюк знепритомнів, застрягши у надто вузькій щілині.
  • На Херсонщині у полі через спалювання трави ледь не загинули маленькі зайченята. Рятувальник прихистив їх і забрав додому.