На місце пожежі приїхали рятувальники з Берислава. Вони почали гасити вогонь і раптово один з них побачив малят у траві.

Дізнайтеся Як можна весело та корисно розважити улюбленого кота

Зайченят врятували з вогню

Пожежа почалася біля міського сміттєзвалища. Зайченята, чия домівка згоріла, вирішили сховатися у чагарники. Але так малята опинилися у вогняній пастці.

На щастя, їх помітив рятувальник Олександр Муравський. Він взяв їх на руки, і малі навіть не пручалися. Командир пожежної частини вирішив подбати про тваринок і забрав їх до свого будинку.


Зайченята на руках у свого рятівника / Фото ДСНС

Спалювання трави шкодить тваринам

Восени, на жаль, люди палять траву за шкідливою і сумнозвісною традицією. Від таких вчинків страждають і люди, і тварини. Під особливим ударом – маленькі дикі тварини, які не мають, куди тікати і яким ніхто не може допомогти.


Які штрафи за спалювання трави / Інфографіка 24 каналу

Повний текст публікації ДСНС

Ось таких двох маленьких зайченят знайшли сьогодні, 1 жовтня, на Херсонщині бериславські вогнеборці під час гасіння сухої трави в районі міського сміттєзвалища.

Від вогню тваринки сховалися у чагарники, але потрапили у вогняну пастку, тож могли загинути. Коли вухасті опинились в надійних руках свого рятівника командира відділення 6-ї ДПРЧ Олександра Муравського, він вирішив, що подбає про них і зайченята тепер мешкатимуть в його будинку.

Цим малюкам пощастило, проте скільки ще беззахисних тваринок опиняється в смертельній небезпеці через діяльність людей, що й досі спалюють рослинність..