Чому потрібно бавитися з котами

Якщо у домашнього улюбленця немає можливості позбутися зайвої енергії, бавлячись з господарем, він знаходить інші методи. Що робить котик, аби впоратися з нудьгою та нестачею уваги:

  • Скидає речі зі столів та поличок.
  • Гризе взуття, дере штори.
  • Кусається та шкрябається.
  • Лінується та лежить цілий день.
  • Залазить туди, куди не можна.

При цьому малорухливий спосіб життя може спричинити набір зайвої ваги у домашнього улюбленця, що вплине на його здоров'я.

Як гратися з котиком

Обгортка від цукерки чи папір

З паперу, який шарудить, потрібно зробити кульку та привернути увагу кішки. Коли "забавка" опиниться на підлозі, тварина почне активно її атакувати, намагаючись спіймати.

Активні ігри

Господарям потрібно взяти м’ячик, іграшки, лазерну указку тощо. Коли вони кидатимуть предмет або світитимуть указкою, улюбленець почне ловити іграшку або червону крапку.

Також деякі коти люблять бігати разом із господарем, або тікати, коли їх жартівливо "лякають".

Ігри з котом
Ігри з лазерною указкою / Фото Getty Images

Дресирування

Чудовий метод зміцнення зв'язку господаря та улюбленця – дресирування. Для кішки це не окремий процес тренувань, а цікава гра, яка дозволяє розважитися та залишитися у гарному настрої.

Щоб отримати максимальний результат, господарям потрібно уважно поспостерігати за своєю твариною. Це допоможе зрозуміти, що вона полюбляє, які дії будуть їй ближчі та зрозуміліші.

Крім того, важливо, аби за правильно виконане завдання, кішка отримувала смаколики, якими можуть стати Felix® Party Mix®.

Полювання на обід

Нехай їжа стане для кішки способом розважитися. Можна придбати спеціальну годівничку-головоломку, або зробити її самому. Для цього потрібно взяти пластикові пляшки й вирізати там отвори для корму. Також можна засипати смачні ласощі Felix® Party Mix®, які неодмінно сподобаються домашньому улюбленцю. Кішка буде бавитися пляшкою, а їжа – поступово випадати.

Felix Party mix
Felix® Party Mix® / Фото Purina

Felix® Party Mix® є доповненням до щоденного раціону кота, тому буде чудовою винагородою за активність домашнього улюбленця. Важливо, що ці ласощі містять багато білків, вітамінів та Омега-6 жирні кислоти, що дасть можливість котику бути здоровим та щасливим.

Ласощі Felix® Party Mix® мають приємну для кішок текстуру, аромат та смак. Це стимулює поїдати їх з великим апетитом та задоволенням. Крім того, є величезний вибір смаків, що допоможе люблячим господарям легко догодити та створити міцний зв'язок з домашнім улюбленцем.

Які є іграшки для котів

Мотузковий, гумовий та хутряний м'яч. Для кігтиків котикам корисним буде мотузковий м'яч, що просочений котячою м’ятою. Це допомагає тварині не втрачати цікавість до забавки. Також така іграшка має маленьку вагу, що допоможе господарям продовжувати міцно спати, якщо кішка захоче вночі пограти.

Вудка з пір'ям. На кінчику палиці закріплюється нитка, до якої на іншому кінці прикріплене пір'ячко. Така гра чудово розвиває інстинкт полювання та атаки.

Вудка з пір'ям
Вудка з пір'ям / Фото Flickr​

Мишка. Усі котики полюбляють гратися з іграшками у формі мишки. Господарі можуть обрати будь-яку таку забавку з широкого асортименту. Така проста гра допоможе улюбленцю розвивати мисливські навички.