Friskies® упродовж понад 50 років працює над тим, щоб домашні тварини отримували те, що вони люблять і що їм необхідно для повноцінного розвитку. Нещодавно бренд створив 5 власних гарантій – це обов'язки перед власниками домашніх тварин. Про свої гарантії Friskies® розповідає на оновлених упаковках корму.

5 гарантій від Friskies®

1. Харчування

Щасливе та здорове життя улюбленця залежить від багатьох факторів. Чи не найголовніший з них – 100% повнораціонне, збалансоване та смачне харчування. Таким його створюють фахівці Friskies®. Усі корми бренду мають мікс тваринних та рослинних білків. Їхнє правильне поєднання допомагає забезпечити потрібний баланс амінокислот.

2. Якість

Friskies® щодня проводять сотні перевірок якості на кожному етапі виробництва. Щодня спеціалісти здійснюють понад 1400 тестів. Усе це потрібно, аби гарантувати найкращу якість кормів на виробництві. Кожного дня Friskies® проводить перевірку усієї сировини та пакувальних матеріалів, які згодом у вигляді корму опиняються на полицях магазинів.

3. Прозорість

Фахівці виготовляють корм лише з високоякісних інгредієнтів, які ретельно відібрані надійними постачальниками. Відтак у Friskies® впевнені, що продукція і упаковка відповідають нормам безпеки і якості.

Щоб забезпечити відповідність цим критеріям, Friskies® регулярно перевіряє постачальників та вимагає кілька сертифікатів:

 1. HACCP сертифікат – це система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок.

  Він необхідний для виявлення та контролю небезпек, які можуть виникнути під час виробництва.

 2. GFSI сертифікат – це глобальна ініціатива з безпечності харчових продуктів.

  За її допомогою можна переконатися, що виробники харчових товарів виготовляють безпечну продукцію.

 3. SMETA аудит – це етичний торговий аудит членів Sedex.

Він оцінює етичну поведінку виробника за кількома критеріями:

 • трудова діяльність,
 • охорона здоров'я,
 • безпека,
 • екологічна та ділова етика,
 • майбутні ініціативи постачальника.

4. Експертиза

Спеціалісти харчової промисловості у співпраці з різними експертами понад 50 років працюють над усіма кормами бренду.

Дієтологи Friskies® є фахівцями у своїй галузі – це дає гарантію того, що ваші домашні улюбленці отримують необхідне їм харчування. До розробки кожного корму компанія залучає ветеринарів.

5. Зобов'язання перед планетою

Friskies® піклується про нашу планету, адже всі ми її мешканці. У 2018 році Nestlé оголосила про прагнення зробити до 2025 року всі свої упаковки 100% придатними для переробки або повторного використання. Наразі компанія працює над втіленням цієї екологічно свідомої ідеї.

Компанія має і перші здобутки: уже почалася робота там, де є можливості для вторинної переробки упаковки. До того ж бренд працює над альтернативними рішеннями.