Випадок трапився у районі Дерінс на північному заході турецької провінції Коджаелі. Героїчний вчинок пожежника очевидці зняли на відео.

Цікаво Гра для дітей від Purina® та Happy Paw: як стати учасником розіграшу

Життя кошеняті врятував масаж серця

Випадок ледь не став трагічним через допитливість кошеняти. Малюк заліз у вузьку щілину між двома будинками. Від тиску він втратив свідомість і ніяк не міг вибратися. На щастя, його побачили мешканці дому і викликали рятувальників.

Вони дістали малюка, і один із пожежників став робити йому непрямий масаж серця. Його зусилля були успішними: малюк оклигав і відкрив очі, глибоко вдихнувши. Згодом рятівник дав йому попити водички і трохи вмив малюка.

Як кошеняті робили непрямий масаж серця: дивіться відео DHА

Смугастий щасливець пішов на руки пожежнику і залюбки у нього сидів.

Неймовірний порятунок котів: подібні історії

  • Чотирилапі часто опиняються у ситуаціях, в яких лише доброта людини стає їхнім рятувальним кругом.
  • Так, наприклад, у Києві на завантаженій трасі між автівками опинилося кошеня. Воно могло загинути будь-якої миті, якби не добре серце скутериста, який його підібрав.
  • У Полтаві поліція спинила авто за порушення і почула з машини жалібне нявчання. Виявилося, що між радіатором і його решіткою забилося кошеня. Бампер вдалося швидко розібрати, а малюка – врятувати.
  • Маленька киця повністю застрягла головою у дірявій висохлій колоді. Звільнитися самостійно кошеня не могло. На щастя, її помітили очевидці і розрубали деревину.