Втім, в авто кошеняти не було, а для самого водія такі звуки виявилися сюрпризом. З'ясувалося, що малеча залізла під капот авто.

Важливо Кульки шерсті у кота: як зменшити їх виникнення та попередити ускладнення

Ракета одразу ж отримала родину

Кошеня залізло під капот авто і потрапило у пастку між радіатором і його решіткою. Місце було вкрай небезпечним для тварини: у той день було спекотно, а від радіатора йшло гаряче повітря. Малюк міг просто задихнутися, і це диво, що патрульні зупинили авто та почали огляд.

Патрульний разом з водієм відкрутили металевий захист двигуна та дістали полонянку. Кошеня було брудним і наляканим.

Кошеня у патрульної на руках
Кошеня одразу ж отримало нову родину / Фото патрульної поліції Полтавської області

Друга патрульна – дівчина Оксана – просто не могла залишитися осторонь і вирішила забрати кошеня до себе додому. Дівчинку назвали Ракетою.

Це справді благородний вчинок: не знати, у яку б халепу ще могла залізти ця спритна дівчинка. Тішимося, що у безхатька з'явилася родина.

Кошеня Ракета
Малу вже відмили до білосніжного кольору / Фото патрульної поліції Полтавської області

Чому коти лізуть під машину

Простір під капотом не ізольований від довкілля. У глибині є доволі великий отвір, необхідний для вентиляції, тому повністю його закривати не можна. Коли авто тільки припаркувалось, двигун залишається дуже теплим і ідеальним місцем, на думку тварини, щоб поспати та погрітись.

Актуально Де найкраще залишити домашнього улюбленця у час відпустки: пояснює фахівець

До того ж від сонця, собак чи інших загроз коти можуть ховатися і в інших частинах авто.

Найулюбленіші місця котів:

  • під авто;
  • під капотом;
  • під арками коліс;
  • у вихлопній трубі.

Якщо ви знайшли кота, який не вилазить з-під авто, спробуйте витягти його самостійно. Покличте, використовуючи частування (найкращий варіант – це сухий корм, адже він має сильний аромат і відповідний звук, якщо потрясти). Якщо кіт не вилазить, радимо викликати рятувальників.