Ваші діти щасливі доглядати домашніх улюбленців нарівні з дорослими. Завдання батьків – навчити малюків доброго та відповідального ставлення до тварин.

Компанія Purina® разом із благодійним фондом Happy Paw створили настільну гру, яка у веселому форматі навчить дітей правильного поводження з тваринами, а досвідчені власники зможуть перевірити свої скіли.

Якщо ви ще не підписані на сторінку Purina® в Instagram, саме час це зробити. Завдяки підписці ви отримаєте можливість взяти участь в акції та виграти настільну розвагу для всієї родини.

150 комплектів гри вже чекають на переможців.


Гра допоможе дітям зрозуміти, як доглядати за тваринами / Фото Unsplash

Детальніше про гру

Здавалося б, що може трапитися під час звичайної прогулянки з чотириногим другом. Важко уявити? А ось учасники гри не тільки потраплять в 68 несподіваних ситуацій, а ще й у цікавій формі познайомляться з особливостями догляду за собаками: правилами вигулу, важливістю вакцинації та обробки від паразитів тощо, а також можливими наслідками неправильної поведінки з чотирилапими.

  • Гра розрахована на 2 – 5 гравців.
  • У неї можна бавитися від 40 до 90 хвилин.
  • Вік гравців має складати від 9 років.

Що треба для участі?

  1. Знайти сторінку @purina.ukraine в Instagram та підписатися.
  2. Перейти до акційного поста.
  3. Написати в коментарях під акційним постом на сторінці в Instagram, що любить робити ваша дитина при догляді за домашнім улюбленцем, додати хештег #Purina_Ukraine та тегнути друга за допомогою символа @.