Наразі це теля ще живе, але не може самостійно їсти й пити молоко. Втім, вже встигло стати зіркою TikTok. З моменту публікації відеозаписи зібрали понад майже 42 мільйони переглядів.

Дивіться також Розбите серце: лебедиця цілими днями з тугою вглядається у своє відображення

Що таке поліцефалія і чи можна з нею жити?

Істоти, які з'являються на світ з двома головами, ідентифікуються як носії поліцефалії. Ця медична аномалія виникає або через незавершене відділення одного ембріона, або через неповне злиття двох різних ембріонів. Примітно, що хоча цей стан може проявлятися як у людей, так і у тварин, такі випадки надзвичайно рідкісні.

Поліцефалія, стан, що характеризується наявністю кількох голів, є більш поширеним серед рептилій, особливо змій і черепах, порівняно зі ссавцями. Примітно, що в Сполучених Штатах цих унікальних істот продають за великі гроші.

У царстві тварин двоголові істоти стикаються з безліччю випробувань, які заважають їхньому виживанню та зростанню. Їх харчові труднощі роблять їжу важким завданням, що, відповідно, ставить під загрозу їхнє довголіття. Встановлюючи рекорд у Книзі рекордів Гіннесса, Gemini, двоголова велика рогата худоба, яка найдовше прожила, кинула виклик і "процвітала" протягом 17 років.

Рідкісне двоголове теля стало зіркою в соцмережах

Так, одну із таких істот показали у мережі TikTok – маленьке теля лежало на підлозі у своїй загороді. Дві його голови, здавалося б, дивилися в різні боки. У дитинчати тварини є чотири ока, чотири вуха, два роти й два носи.

Такий вигляд має унікальна тварина: дивіться відео

Користувач, який вперше показав незвичайну тварину, повідомив, що теля ще живе, але не може самостійно їсти та пити молоко. Його допомагає їй, він тримає дві голови та годує їх із пляшечки.

Тепер глядачі з усього світу хвилюються за здоров'я "рідкісного теляти".

Посилаю багато любові та добрих побажань цій дорогоцінній маленькій дівчинці,
— написав один із них.

До слова, з моменту публікації відеозаписи зібрали понад майже 42 мільйони переглядів.

Ось так істота харчується: дивіться відео

Поліцефалія у тварин: інші випадки

  • У селі в Джалалпурі на світ теж з'являлася дивна тварина – теля з двома головами. Мешканці індійського села були приголомшені народженням теляти, але водночас вважали тварину "дивом". Хоча в теляти одне тіло, у нього дві голови з чотирма очима та двома носами. Але там, де дві голови розходяться, у молодої корови лише два вуха і зрощений рот. Тварини з таким захворюванням, як правило, живуть всього декілька місяців. Втім, це теля, попри деформації, здорове.
  • В агротуристичному комплексі Farmsook Homestay на світ з'явилося рідкісне однооке козеня. У тварини немає сформованого носа, через що їй важко дихати. Вона дихала ротом і постійно задихалася, ковтаючи повітря. На жаль, тварині з рідкісною мутацією не вдалося вижити.
  • В Індії народилася незвичайна тварина – козеня-мутант, і одразу стала місцевою сенсацією. Місцеві приходять на ферму, щоб подивитися на неї. Це трапилося на фермі в селі Нуав, неподалік Джаунпуру. Козеня з "людським обличчям" ошелешило ціле село. Тварина дуже слабка, але тримається.