Їхня дружба спалахнула буквально з першого погляду. Як розповіли працівники притулку ЗМІ, це досить незвичне приятелювання, але дуже потрібне такому особливому песику.

Цікаво Собаки можуть допомагати лікувати людей: у чому особливості каністерапії

Як тварини опинилися в одному притулку

У провінції Онтаріо діє Ферма свободи Шарлоти. Туди потрапляють здебільшого тварини із ферм, які отримали травми чи народилися з вадами здоров'я. Про тварин тут дбають та реабілітують.

Одного дня у притулок потрапило цуценя Вінні, від якого відмовилися власники. У нього немає передніх лапок і погано сформована грудна клітина. Вінні небезпечно бавитися з іншими собаками, оскільки ті можуть його травмувати. Його чекає складна операція із реконструкції ребер.


Вінні ходить у спеціальному возику / Фото з Charlotte`s freedom farm

Майже одночасно з Вінні до притулку потрапила свинка Вілма. Її знайшли просто на вулиці, де вона самотньо блукала. Рятівники припускають, що вона просто випала з вантажівки для перевезення худоби.


Вілма самотньо блукала серед вулиць / Фото з Charlotte`s freedom farm

"Вони завжди у режимі гри"

Коли Вінні і Вілма вперше побачилися – одразу ж почали бавитися. Між ними не було жодної ворожнечі чи перестороги. Вони просто як деталі мозаїки складися у пазл дружби. Офіційно їх проголосили найкращими друзями і дозволили гратися.


Вілма і Вінні, який намагається її вкусити за ратицю / Фото з Charlotte`s freedom farm

Звісно, ігри з поросям для Вінні значно безпечніші, ніж з іншими собаками. Втім, задля спокою, їх все одно не залишають без нагляду. Як розповіла працівниця притулку Лорен Едвардс, щойно Вінні і Вілма бачать один одного – одразу ж переходять у режим гри.


Режим спільного сну теж є / Фото з Charlotte`s freedom farm

Вілма, безумовно, була саме тим, чого потребував Вінні. Він же у свою чергу, їй дуже допоміг адаптуватися у новому домі. Порося перебуває у карантині від інших свиней, і якби не Вінні, могла б почуватися дуже самотньою.

Лише погляньте Разом з народження: фото та відео зворушливої дружби малюка та трьох собак

Незабаром Вілма виросте і буде у декілька разів більшою за Вінні. Наглядачам у притулку дуже цікаво, як буде надалі розвиватися їхня дружба. Вони припускають, що це буде весело.