Полярники показали пінгвіна, який відчайдушно намагається злетіти
Донести це до нас вирішив навіть мешканець станції Академіка Вернадського –
пінгвінчик, який теж має мрію і робить все для її здійснення. Відповідне відео опублікували у Національному антарктичному науковому центрі.Дивіться також На Закарпатті помітили кота лісового: як його відрізнити від свійського
На опублікованому відео видно, як пінгвін Аделі відчайдушно раз за разом змахує крильцями в надії злетіти. Але, на жаль, поки йому це не вдається. Попри все, він не здається і продовжує знову і знову.
Ніколи не опускайте крильця! Навіть якщо зараз ви не можете літати, це не заважає вам про це мріяти і діяти. Одного дня навіть найнеймовірніші мрії можуть стати реальністю,
– неначе каже це відчайдушне пінгвінятко Аделі.
В Центрі радять дослухатися і мріяти про мирне вільне життя, вірити в Україну та ЗСУ й активно тріпотіти крильцями для Перемоги.
Пінгвін Аделі намагається злетіти / Відео Анжеліка Ганчук
Інші новини зі станції Вернадського:
- Раніше полярники поділились надзвичайно милими фото субантарктичних пінгвіненят, які гніздяться поблизу дослідницької станції "Академік Вернадський". Пташенята народилися на початку грудня 2022 року.
- На антарктичній станції "Академік Вернадський" поряд з пінгвінами живуть синьоокі антарктичні баклани. Українські полярники показали, як ростуть пташенята.
- Біля української станції "Академік Вернадський" в Антарктиді справжній бебі-бум субантарктичних пінгвінів. На острові Галіндез на світ з'явилося уже близько 1 300 пінгвіненят, а дорослих птахів – близько 3 000.
- Крім того, цьогоріч українська антарктична станція "Академік Вернадський" опинилась в облозі величезної кількості пінгвінів. Полярники жартують, що "це експансія", але фахівці пояснюють справжню причину такого "пінгвін-буму".
- В Антарктиді навколо станції "Вернадського" сніг забарвився у рожевий колір. Українські науковці поділилися фотографіями казкового видовища.
- Цього сезону біологи антарктичної станції "Академік Вернадський" почали використовувати дрони для кращого вивчення найбільших тварин планети — китів.