Останній рекорд належав псу, на ім'я Фредді. Зараз, на жаль, песик уже не з нами, але його рекорд завжди буде в пам'яті.

Що відомо про рекордсмена

У 2018-му Фредді був оголошений найвищим псом у світі. Він мешкав в британському селі Уітінг, і був настільки знаменитим, що йому навіть завели сторінку в англомовній Вікіпедії.

Фредді / Фото з інстаграму @freddygreatdane​

Здоровань важив близько 90 кілограмів і мав 213 сантиметрів на задніх лапах. Однак рекордні показники – висота собаки в холці. Вона становила 103,5 сантиметра. Це офіційний рекорд, зафіксований у книзі Гіннесса.

Висота собаки в холці становила 103,5 сантиметра / Фото з інстаграму @freddygreatdane​

Фредді прожив понад 8 років, померши в січні 2021-го, а останній запис в його сторінці датований травнем 2021 року. Загалом тривалість життя німецьких догів 8 – 10 років.

Фредді і його господиня / Фото з інстаграму @freddygreatdane​

У собаки було веселе дитинство. Його перший господар витрачав на їжу по 100 фунтів стерлінгів на день, а той в подяку завів звичку гризти дивани. За своє життя він знищив аж 26 штук.

Німецькі доги досить доброзичливі і спокійні. Але Фреді дещо був дещо розпещений – його господиня каже, що не могла відмовляти йому практично ні в чому.

Найвищий собака у світі / Фото з інстаграму @freddygreatdane​

Рекорди серед тварин: останні новини

  • Книга рекордів Гіннеса оголосила 30-річного пса Бобі з Португалії найстарішим у світі. Він прожив найдовше серед усіх собак, вік яких коли-небудь вдалося підтвердити.
  • Найнижчою собакою у світі стала чихуахуа на прізвисько Перл, яка навіть менша за купюру в 1 долар.
  • У британському Норфолку знайшли кішку, яка може виявитися найстарішою у світі. Пухнастій Розі скоро виповниться 32 роки, як стверджує її 72-річна господиня.