Біллі ловили декілька днів

У серії невпинних погонь, які тривали кілька днів, жителі міста невтомно намагалися затримати тварину. Під час одного помітного інциденту Уорд Вебб, пересуваючись вулицями на візку для гольфу, швидко відреагував, покинувши свій автомобіль і безстрашно зіткнувшись із козлом. Однак, попри його відважні зусилля, невловний втікач знову хитрістю вислизнув.

Дивіться також Без єдиної плямочки: першого у світі бездоганного жирафа помітили в Африці

Перш ніж жителі Бірмінгема змогли привітати себе з вдалим затриманням цапа, їм довелося чимало разів поскаржитися на те, що Біллі виявився невловним. Ну, майже невловним. Тепер козел повернувся до господаря, і залишається сподіватися, що відтепер він буде слухняним вихованцем.

У городян залишилося чимало вражень від епопеї, на честь якої навіть було випущено пам'ятні наклейки й футболки з написом "Free Billy" (вільний Біллі).

Як жителі міста намагалися зловити козла: дивіться відео

Єнот хотів налякати оленя, і ледь не вмер зі страху сам

Злякати за нічним перекушуванням можна кожного, і саме така ситуація сталася у Коннеллі-Спрінгс, Північна Кароліна, США. Камера спостереження, встановлена на задньому дворі приватного будинку, зобразила кумедну сцену.

Під час нічної зустрічі єнот і олень опинилися пліч-о-пліч, не помічаючи присутності один одного. Скориставшись нагодою, спритний єнот продемонстрував свою хитрість, спробувавши відібрати закуску. На жаль для єнота, його тактика залякування не принесла бажаного результату.

В зоопарку Китаю панда потоваришувала з вороною

Відвідувачі Пекінського зоопарку в Китаї з гумором припустили, що панди також повинні мати своїх домашніх тварин, за якими зможуть доглядати. Такий висновок вони зробили після нещодавнього інциденту.

Під час дивовижного випадку панда, на ім'я Мен Ер, зустріла несподіваного гостя – ворону. Птах став "ручним" і потоваришував із пандою. І все через їжу.