Маючи надзвичайний нічний зір, ці тварини без зусиль маневрують у темряві. Здавалося б, що така риса має бути у всіх тварин, але, як виявилось, не всі звірі спостережливі.

Дивіться також Зухвале пограбування: видра поцупила у готелі рибу на понад 125 000 доларів – курйозне відео

Єнот хотів налякати оленя, але страшно стало обом

Злякати за нічним перекушуванням можна кожного, і саме така ситуація сталася у Коннеллі-Спрінгс, Північна Кароліна, США. Камера спостереження, встановлена на задньому дворі приватного будинку, зобразила кумедну сцену.

Під час нічної зустрічі єнот і олень опинилися пліч-о-пліч, не помічаючи присутності один одного. Скориставшись нагодою, спритний єнот продемонстрував свою хитрість, спробувавши відібрати закуску. На жаль для єнота, його тактика залякування не принесла бажаного результату.

Раптовий вибух страху оленя призвів до перекидання триноги в безпосередній близькості. Переполох, спричинений цим, налякало єнота. Спроба бідної тваринки здійснити свій план виявилася марною, оскільки їй вдалося налякати і себе, що змусило поспішно відступити.

Як єнот лякав оленя, і ледь не вмер зі страху сам: дивіться відео

Бульдог із Китаю вправно ганяє сходами на скейтборді

Бульдог, що живе в провінції Хейлунцзян, Китай, продемонстрував приголомшливий талант – катання на скейтборді. Собака стала зіркою в китайських соціальних мережах, захопивши публіку своїм винятковим талантом.

Чотирилапий витівник без особливих зусиль долає навіть сходи, приводячи в захват глядачів. Як він це робить – дивіться за посиланням!