Видра вкрала у готелі дорогу рибу

Співробітники готелю "Grosvenor Pulford Hotel and Spa" в Честері були вражені після того, як виявили зухвалу видру, якій вдалося вкрасти приголомшливу кількість риб – не менше 50 . Ці водні делікатеси, оцінені приблизно у 2 000 фунтів стерлінгів (2 500 доларів США) кожен, таємничим чином зникли зі ставка готелю.

Читайте також Вибігла на злітну смугу: авіакомпанія загубила собаку пасажирки у найжвавішому аеропорту світу

Було повідомлено про викрадення кількох цінних риб Кої з двох окремих ставків. Викрадену рибу ідентифікували як амурського коропа, який цінувався за свою красу та рідкість.

Кадри з камер відеоспостереження зафіксували, як істота хитро проникає до ставка готелю, стрімко хапає здобич і поспішно тікає. Готель заявив, що було встановлено електричний паркан, щоб чаплі не ловили рибу, але видрі вдалося пройти через нього.

Було напевно дивно, якщо не сказати більше, виявити, що видра стала винуватцем нашої величезної втрати риби. Завдяки парканам, які ми встановили раніше для захисту дрібної риби від чапель, ми не очікували, що великі тварини зможуть отримати доступ до ставка,
– каже Ендрю Нельсон, який керує готелем.

Він додав, що оскільки кої на суму близько 100 000 фунтів стерлінгів втрачені, керівництво намагається знайти рішення, щоб запобігти подальшим втратам.

Нельсон каже, що барвисті коропи – це не лише привабливі мешканці саду готелю, які протягом багатьох років спокійно живуть на території, але і суттєві інвестиції в це місце.

Як видра влаштувала зухвале пограбування: дивіться відео

Величезний алігатор спробував залізти в будинок по стіні

У Флориді камера спостереження зафіксувала дивовижний інцидент. Було помічено велетенського алігатора, який зухвало намагався залізти у будинок по зовнішній стіні.

Відомий синоптик Метт Девітт часто завалений тривожними зображеннями небезпечних рептилій, які надсилають йому стурбовані глядачі. Цього разу він продемонстрував захопливе відео, яке зафіксувало сміливу спробу однієї з таких рептилій отримати доступ до житлового будинку, використовуючи нетрадиційний для нього метод.