Авіакомпанія втратила собаку пасажирки на злітній смузі

Плани Паули на подорож змінилися несподівано, коли вона сіла на рейс Delta Air Lines до Атланти. Після прибуття прикордонники швидко встановили, що вона не відповідає критеріям туристичної візи. Отже, її негайно повідомили, що вона повинна буде вилетіти наступним рейсом назад до своєї країни.

Читайте також Бився у двері і дер їх лапами: у Рівному собака врятував господарів під час пожежі

Через відсутність доступних авіарейсів Паула була змушена провести ніч у центрі утримання, де тварини суворо заборонені. Агент Delta забрав собаку, якому було дуже погано під час і після перельоту. Наступного ранку Паулу Родрігес мали забрати працівники аеропорту за 1 годину 45 хвилин до вильоту додому. Собака мав чекати її біля гейту, але коли пасажири здійснювали посадку, Маї не було.

Працівники гейту почали дзвонити. Менеджер прийшов і сказав, що вони шукають її, що вона повинна бути в установі, але вони не встигли подивитися, і я повинна сісти в літак,
– сказала Родрігес.

Пасажирка почала панікувати і відмовилася сісти на борт літака. Авіакомпанія, намагаючись задовольнити пасажирку, організувала її пересадку на пізніший рейс. На жаль, її собака-компаньйон так і не з'явився. Паула не мала права перебувати понад 24 години у США без візи, тому їй довелося полетіти до своєї країни самій.

Під час подорожі до Пунта-Кани Родрігес страждала від нападів паніки, адже ніколи не мала досвіду розлуки зі своїм вихованцем.

Собака Мая, яку загубили в аеропорту / Фото Paula Rodriguez

Крім того, її мати їздила в Санто-Домінго, щоб подивитися, чи випадково пес не потрапив туди, а Паула у цей час дзвонила в притулки Атланти та ветеринарні клініки міста. Потім матір їздила в США, де передивлялася відеозаписи з працівниками аеропорту, але слідів собаки так і не знайшли.

З п'ятниці я живу кошмаром, знаючи, що моя дитина десь там налякана або може бути поранена. Усілякі думки приходять мені в голову, і я нічого не можу зробити. Кожна хвилина здається днем,
– підсумувала Родрігес.

Лише за 2 дні Паулі зателефонував представник компанії Delta, який повідомив що Мая вибігла під час транспортування до літака на злітно-посадковій смузі після відкриття будки – її ніхто не зміг догнати.

У собаки є мікрочип – і Паула не полишає надій на її повернення. У Delta повідомили, що наразі докладають всіх зусиль, щоб знайти пса. Проте на питання, як саме собаці вдалося втекти, у компанії не відповіли.

Міжнародний аеропорт Хартсфілд-Джексон в Атланті є найбільш завантаженим у світі / Фото Jeff Greenberg, Universal Images Group