Величезний алігатор спробував залізти в будинок по стіні

Відомий синоптик Метт Девітт часто завалений тривожними зображеннями небезпечних рептилій, які надсилають йому стурбовані глядачі. Цього разу він продемонстрував захопливе відео, яке зафіксувало сміливу спробу однієї з таких рептилій отримати доступ до житлового будинку, використовуючи нетрадиційний для нього метод.

Дивіться також Вчені знайшли унікальну морську істоту із 20 "руками": який вигляд вона має

У нещодавньому твітті Метт Девітт, головний метеоролог WINK News, привернув увагу до дивовижної події, що розгорталася в околицях ранчо Бебкок.

За його словами, величезний алігатор, що живе у Флориді, зробив сміливу спробу вдертися в цей район по стіні.

Це щось новеньке!
— зауважив Девітт.

Синоптик отримує від глядачів безліч знімків алігаторів. Запис було приписано телеглядачеві WINK, на ім'я Кайла.

Як це було: дивіться відео

Інші інциденти з алігаторами:

  • В лютому цього року Девітт продемонстрував моторошний знімок, на якому величезний алігатор, що розтягнувся на полі для гольфу, дивиться на фотографа. Метеоролог підписав фото "Момент Юрського періоду".
  • У березні Девітт поділився кадрами, на яких великий алігатор з дивовижною легкістю прориває металеву огорожу, хоча пізніше з'ясувалося, що огорожа була алюмінієвою.

Не дивно, що у Флориді алігатори періодично потрапляють у заголовки газет. Комісія з охорони рибних ресурсів і дикої природи Флориди (FWC) на своєму сайті стверджує, що в штаті мешкає близько 1,3 мільйона алігаторів, які мешкають у всіх 67 округах.

Оцелот та лінивець вступили у протистояння

У дикій місцевості Амазонки фотопастка зафіксувала подію — сутичку двопалого лінивця і дикої кішки. Попри репутацію лінивців і небезпеку хижака, кінець цієї історії виявився вельми непередбачуваним.

Попри свою репутацію вельми ледачих тварин, лінивці, як показує відео, цілком здатні за себе постояти, якщо того вимагають обставини.