Що відомо про унікальну істоту

Ця морська істота має 20 так званих "рук", кожна з яких може сягати до 20 сантиметрів завдовжки. Її назвали антарктичною полуничною морською лілією.

Читайте також Може бути найважчою твариною в історії: у Перу знайшли скам'янілі рештки кита

Так звані "руки" допомагають цій істоті переміщатися у воді. Новий вид частково споріднений з морськими зірками, морськими огірками та іншими голкошкірими. Але ці істоти виділяються більшою кількістю "рук", адже переважно у морських лілій лише 10 таких відростків.

Такий вигляд має новий вид морських істот / Фото businessinsider.com​

Морські біологи під час дослідження океанічних вод Антарктиди мали на меті розібратися з генеалогічним древом певного роду морських тварин під назвою Promachocrinus, або антарктичних морських лілій. Для цього вони проаналізували відповідні зразки, вперше зібрані під час серії експедицій у Південному океані, проведених у період з 2008 по 2017 рік.

На жаль, вчені поки не мають достатньо інформації про нових істот. Вони чітко ідентифікували лише один вид як такий, що належить до цього роду і називається він Promachocrinus kerguelensis. Вчені проаналізували ДНК і форму тіла істот, та класифікували сім інших видів Promachocrinus, зокрема чотири види, які раніше були невідомими.

Ця істота має 20 так званих "рук", кожна з яких може сягати до 20 сантиметрів завдовжки / Фото businessinsider.com​

Найцікавішим видом є Promachocrinus fragarius, який назвали антарктична полунична морська лілія. Центральне тіло тварини схоже на полуницю, а його колір може змінюватися від пурпурового до темно-червоного. Ці тварини живуть на глибині від 65 до 1 170 метрів.

Вчені знайшли унікальну морську істоту із 20 "руками": дивіться відео

В Болгарії археологи знайшли рештки унікальних тварин

Група болгарських палеонтологів під час експедиції на заході країни виявила рештки різних тварин, які населяли цей регіон понад 83 мільйони років тому.

Серед найбільш дивовижних знахідок – два хребці великих рептилій, ймовірно, динозаврів, а також ще дві, поки що не ідентифіковані кістки.