Панда потоваришувала з вороною

Під час дивовижного випадку панда, на ім'я Мен Ер, зустріла несподіваного гостя – ворону. Птах став "ручним" і потоваришував із пандою. І все через їжу.

Читайте також Один із небагатьох уцілілих внаслідок війни: зоопарк Шотландії прихистив ведмедя з України

Розумний птах швидко скористався унікальною можливістю у вольєрі для панд, побачивши велику кількість їжі, доступної для бенкетування. У результаті птах почав регулярно відвідувати це чудове місце годування.

Панда, можливо, спочатку не була в захваті від того, щоб подружитися з пернатим компаньйоном. Однак очевидно, задоволена тим, що сидить поруч із вороною, віддаючись спільній трапезі.

Як це відбувається: дивіться відео

Єнот хотів налякати оленя, і ледь не вмер зі страху сам

Злякати за нічним перекушуванням можна кожного, і саме така ситуація сталася у Коннеллі-Спрінгс, Північна Кароліна, США. Камера спостереження, встановлена на задньому дворі приватного будинку, зобразила кумедну сцену.

Під час нічної зустрічі єнот і олень опинилися пліч-о-пліч, не помічаючи присутності один одного. Скориставшись нагодою, спритний єнот продемонстрував свою хитрість, спробувавши відібрати закуску. На жаль для єнота, його тактика залякування не принесла бажаного результату.