Ця історія трапилася в Пенсільванії, США. Місцева мешканка Аіша Нівес шукала нового песика для своєї родини. Попередній улюбленець, на жаль, загубився 2 роки тому й зник безслідно.

Дізнайтеся Як познайомити собаку з іншими улюбленцями: корисні поради

Аж раптом на сайті місцевого товариства захисту тварин Аіша помітила рудого песика – суміш ротвейлера та пітбультер'єра. Він був дуже схожим на втраченого собаку.


Аіша та Кову / Фото Lehigh County Humane Society

Спершу жінка не повірила у таке співпадіння.

А потім я побачила маленький шрам над одним оком, від того, що пес вдарився об ворота, і подумала: "Боже мій, це Кову!", – розповідає Аіша.

Пес потрапив до родини Нівес у віці 7 тижнів. Він щасливо жив зі своїми людьми, аж поки не зник у травні 2019 року.

Згодом притулок випадково знайшов песика, вилікував та передав іншій родині. Але нещодавно Кову повернули назад, бо сім'ї погрожували виселення із житла.

Коли Аіша побачила свого собаку на сайті притулку, негайно зателефонувала туди. Вона довела, що є першою власницею собаки й змогла забрати його додому.

Собаки запам'ятовують людей


Зворушливий момент зустрічі / Фото Lehigh County Humane Society

Зустріч жінки та її собаки була дуже емоційною. Пес кричав і намагався вирватися з рук працівника притулку, який тримав його. Потім він підбіг до своєї власниці й почав цілуватися та обійматися з нею.

Схоже У Великій Британії собаку повернули власниці через 11 років після пропажі

Немає нічого дивного в тому, що собаки можуть впізнати своїх власників через багато років. Це трапляється завдяки гострому нюху тварини, яким вони "запам'ятовують" людей.