Кіт, якого звати Альфі, зник ще у 2009 році. Тоді його господиня Шеллі Брокбенк активно намагалася знайти чотирилапого. Для цього вона розклеювала у місті оголошення, зверталася до притулків, опитувала сусідів. Проте усі старання жінки не дали результатів.

Цікаво З першого дня і назавжди: 5 гарантій від Friskies® для ваших улюбленців

Жінка знала, що Альфі мав звичку застрибувати у чужі машини. Саме тому вона прийшла до висновку, що хтось випадково міг його відвезти.


Альфі / Фото Фейсбук JSPCA Animals' Shelter

Як знайшли кота

Через 12 років після зникнення Шеллі побачила Альфі у соціальній мережі Фейсбук. Коли жінка переглядала стрічку новин, вона натрапила на допис притулку для тварин JSPCA Animals' Shelter. У ньому розповідалося про дуже доброзичливого кота на прізвисько Бадді. Попри те, що минуло багато років, Шеллі одразу впізнала у чотирилапому свого зниклого домашнього улюбленця.

Тоді жінка одразу сконтактувала з притулком та вирушила на зустріч до чотирилапого. На думку співробітників установи, за час відсутності Альфі міг жити у двох різних будинках. Проте він знову опинився на вулиці, поки його не забрали працівники служби вилову.


Шеллі з Альфі / Фото Фейсбук JSPCA Animals' Shelter

"Він нарешті вдома. Перша ніч пройшла добре, і мені подобається вірити, що він все ще пам'ятає мене", – розповіла Шеллі.


Донька Шеллі разом з Альфі / Фото Фейсбук JSPCA Animals' Shelter

За час відсутності Альфі у Шеллі відбулося багато змін. Найголовніша з яких – вона стала мамою. Старша донька не знала про існування Альфі, але тепер дівчинка щаслива мати такого друга.

Цікаво Як перетворити котика на лева: простий і доступний спосіб