У ЄС планують заборонити тестування на тваринах, але у всіх випадках

Як випливає з регламенту Reach, який регулює виробництво хімічних речовин на території ЄС, обов'язковому тестуванню на тваринах мають піддаватися всі компоненти, які потраплять у навколишнє середовище або можуть впливати на робітників на підприємстві.

Читайте також "Серйозна загроза для життя": що категорично не можна робити з тваринами у спеку

У ЄС і Норвегії 2020 року в лабораторіях постраждали приголомшливі 7,9 мільйона тварин, серед яких кролики, миші, кішки та собаки.

Речовини насильно вводять їм у глотку, заражають захворюваннями, піддають генетичним маніпуляціям, травмують мозок хірургічним шляхом, піддають сильному болю і використовують у програмах розведення, які увічнюють цей цикл страждань.

Хоча Комісія вивчає заходи щодо прискорення розроблення та використання нетваринних методів, вони не являють собою докорінну реформу, яку вимагають громадяни ЄС, які підтримали кампанію ECI. Остання орієнтована на боротьбу з жорстокістю щодо тварин.

Канада заборонила тестування косметики на тваринах

Канада ухвалила рішення про заборону тестування косметики на тваринах. Так, держава приєдналася до ряду інших країн і американських штатів.

Ухвалений урядом Канади законопроєкт вносить поправки до Закону про харчові продукти та ліки, щоб заборонити як тестування косметичної продукції на тваринах, так і продаж продукції, яка базується на даних тестування на тваринах.

За даними Humane Society International, загалом 44 країни ухвалили закони, що забороняють тестування косметики на тваринах. Ще 10 штатів США заборонили таку практику: Нью-Йорк, Вірджинія, Каліфорнія, Луїзіана, Нью-Джерсі, Мен, Гаваї, Невада, Іллінойс і Мериленд.