Зрозуміти емоції свого домашнього улюбленця не завжди легко, особливо якщо ви новий господар. Pets 24 діляться цікавими ознаками, які допоможуть зрозуміти, що собака вас любить.

До теми Вірний друг: чому собаки стають чудовими домашніми улюбленцями

Як собаки проявляють любов

Домашні улюбленці спілкуються за допомогою невербальних жестів, тому дуже важливо розуміти мову тіла свого собаки. Є деякі ознаки, які допоможуть визначити, чи любить вас цуценя.

Собака розслаблена


Собака вас любить, якщо вона розслаблена поруч з вами / Фото Unsplash

Хитке тіло під час гри, м'які, нахилені вперед вуха та розслаблені округлі очі – це головні ознаки того, що собака поруч з вами почуває себе у безпеці.

Підіймає брови, коли бачить господаря

Ви будете здивовані, але міміка у собак працює відмінно і може розповісти про емоції улюбленця. Коли вони підіймають брови при зустрічі з господарем, це означає, що вони його люблять та дуже раді бачити.

Хоче уваги


Песик вас любить, якщо хоче з вами гратись / Фото Unsplash

Якщо ваш песик приносить вам свої улюблені іграшки, або просто приходить, щоб ви його погладили, – він у вас однозначно закоханий. Таке прагнення уваги можна пояснити лише сильною прив'язаністю до свого господаря.

Притуляється до вас

Собаки прагнуть тактильного контакту з людьми у кількох випадках. Вони можуть бути стурбовані, або ж просити вас щось зробити – це також є ознакою прихильності. Тому, навіть якщо ваш собака притулився до вас, бо він нервує або боїться, знайте, він почувається поруч з вами захищеним, а, отже, любить вас.


Якщо собака притуляється до вас, він у вас закоханий / Фото Unsplash

Цікаво знати Не лише для того, щоб махати: навіщо собакам хвіст

Дивні ознаки, на які варто звернути увагу

Собаки іноді подають неоднозначні жести, які можуть свідчити про їхню любов до вас. Домашні улюбленці проявляють свою радість за допомогою хвостика, а довіру, дозволяючи погладити животик.