Киця вже змогла зачарувати кур'єрів свого міста. Адже кожен, хто приносить господарям пошту чи посилки, обов'язково грає з нею.

Цікаво Ласощі для котів: як зробити улюбленця щасливим та здоровим

"Коли почався COVID-19, ми перейшли на усе віддалене, тому почали багато всього замовляти додому: готову їжу, продукти та речі. Наша робота вдома порушила графік сну Туни, тому вона стала частіше виходити надвір протягом дня", – пригадала господиня Синтія Сантос.


Кішка Туна / Фото інстаграм thirstytuna​

Завдяки GPS-нашийнику та камерам, власники можуть стежити за Туной, коли вона виходить на двір. Так вони дізналися, що кішка, коли бачить кур'єра, намагається з ним "поспілкуватися". Навіть якщо людина в тому не зацікавлена, таки отримує бажану увагу.

Туна дуже наполеглива. Щоб привернути увагу кур'єра, вона кататиметься на підлозі, крутитиме хвостом або тертиметься об стіни. У неї багато різних маленьких хитрощів,
— зазначила Синтія.

Кур'єри з радістю гладять кицю й вона вже стала серед них справжньою знаменитістю. "Туна завжди смішить всю нашу сім'ю та всіх кур'єрів. Людям подобається приходити до нас та зустрічати кішку", – додала Синтія.

Важливо Кішка приносить власниці усе, що погано лежить: як жінка веселить тікток своїми відео

Дивіться відео: як Туна зустрічає кур'єрів