Смачні котячі ласощі – можуть виступати джерелом корисних речовин, засобом гігієни, помічником у дресируванні та забавкою. При цьому важливо знати, що це не повнораціонний корм, а додатковий, тому з додаванням спеціальних ласощів до раціону котика, не слід докорінно змінювати його тип харчування.

Які існують види ласощів для котів

• Функціональні ласощі. Вони допомагають котику в догляді за зубами або розв'язують інші специфічні проблеми.

• Смакові ласощі. Варіацій таких ласощів багато, та досвідчені промислові виробники роблять їх не тільки смачними, а ще й корисними. Felix® Party Mix® – новинка на ринку України, що вже стала до вподоби українським котикам.

Ласощі Felix® Party Mix® – це додатковий сухий корм для котів, який стане смачним доповненням до щоденного раціону. Він допоможе господарям балувати улюбленця тоді, коли цього захочеться.

У кожній упаковці можна знайти дивовижні ароматні гранули із чудовим смаком та апетитною текстурою. Крім того, Felix® Party Mix® містить білки, вітаміни та Омега-6 жирні кислоти, які допоможуть вихованцю бути щасливим і здоровим. А різноманіття смаків хрустких ласощів – з легкістю задовольнить смакові вподобання котика.

Як можна використовувати смаколики

Ласощі допомагають похвалити кота за гарну поведінку. Наприклад, якщо господаря довго не було вдома, а домашній улюбленець не влаштував безлад у квартирі. В такому випадку можна винагородити пухнастика за те, що був чемний.

Крім того, може допомогти відучити кота від шкідливих ​​звичок. Домашньому улюбленцю варто запропонувати ласощі, коли він використовує кігтеточку, а не дере меблі. Або якщо кіт не виривається під час купання, а терпеливо чекає на закінчення процедури, – він заслуговує на смачну винагороду.

Важливо пам'ятати, що ласощі мають бути "винагородою" для кота, який він намагатиметься заслужити. Якщо ви постійно даватимете смаколик, навряд чи дресирування або виховання надалі буде ефективним.