Ще тоді, у далекому 2012 році, Келлі вирішив зробити усе можливе, щоб соціалізувати свого нового улюбленця. Разом вони вже 9 років досліджують світ: катаються на сноуборді й подорожують Америкою.

Дізнайтеся Як зробити ваш дім та сад безпечнішими для собаки: важливі поради

Вовкособи

унікальна тварини, які з'являються у результаті схрещування вовків та собак (німецьких вівчарок, маламутів тощо). На відміну від звичайних собак, вовкособи мають розвиненіший нюх та інтуїцію. Водночас ці тварини дуже розумні й добре піддаються дресируванню.
Джерело: Вікіпедія

До свого 3-го дня народження Локі побував у більшій частині західних штатів США. А його господар несподівано захопився фотомистецтвом.

Фотографії мають властивість з часом ставати усе ціннішими. Світлини, які ми створюємо – це сторінки нашого журналу, – розповідає Келлі.

Чоловік та його пес хочуть мотивувати людей жити щасливим та вільним життям у єднанні з природою. Саме про це неймовірний блог в інстаграмі, який ведуть від імені Локі.

Локі став надзвичайно популярним в мережі. У його інстаграмі – 2 мільйони підписників. Вовкособ має власний сайт, де фанати тварини можуть придбати одяг, аксесуари й календарі з фотографіями.

Вам сподобається Песики vs негода: милі фото собак у дощовиках і чобітках

Вовкособ на пляжі

Нещодавно родина втратила свого другого песика Бейлі. Локі та його господарі щиро сумують за своїм другом.

Локі та Бейлі на човні

Локі насолоджується зимою