Коли Ніккі Робінсон збирала речі після кемпінгу, вона помітила кішку, що перебігала дорогу. Дівчина дуже любить тварин, тому вирішила піти за нею, аби переконатися у її безпеці.

Важливо Чому корисно приходити на роботу з домашніми улюбленцями: досвід компанії Purina®

Проте допомога виявилася потрібною зовсім іншій істоті. Увагу Ніккі привернув шум, який йшов з високої трави. Серед квітів дівчина знайшла маленьке совеня. Дитинча ще не вміло літати та було геть крихітним.


Совеня / Фото Nikki Robinson

Ніккі намагалася знайти поруч гніздо чи якесь дупло, звідки могла випасти птаха, проте нічого так й не побачила. Тоді вона зателефонувала в центр реабілітації та попросила оглянути совеня. Дівчина переживала, чи не травмувалося воно під час падіння.

Аби довезти пташку на огляд та не зашкодити їй, Ніккі замотала її в рушник, поклала в коробку і включила підігрів сидінь в машині. Проте совеня зовсім не хотіло сидіти на місці, а вимагало уваги.


Совеня прийшло до Ніккі / Фото Nikki Robinson

Дівчина пригадала, що пташка вибралася з коробки та заліз до неї на плече. Після цього притиснулася до її щоки, ніби дякуючи за порятунок.

Цікаво "Заведу кота": муркотуни завойовують український тікток

Наступну ніч совеня провело в реабілітаційному центрі. Воно грілося в інкубаторі, їло та набрався сил. Наразі про птаху піклуються, а згодом випустять на волю.