Людям і домашнім тваринам краще разом

Працювати поруч зі своїми улюбленцями – справжнє задоволення, адже присутність домашніх тварин сприяє зменшенню стресу та покращує атмосферу в офісі.

Брати улюбленців на роботу корисно для всіх: власники можуть провести день зі своїми собаками, колеги – отримати неймовірний досвід спілкування з твариною, а собака – побувати в новій обстановці та стати соціальнішим.

Навіщо брати тварину на роботу

 1. Це корисно для тварини. Собаки – соціальні створіння, вони обожнюють бути поруч із господарем. Тому якщо ви іноді можете провести день разом зі своїм улюбленцем в офісі – це буде цікавим досвідом для тварини.
 2. Тварини на роботі сприяють налагодженню зв'язків у колективі. Будьте певні, чимало ваших колег захочуть познайомитися з улюбленцем й це сприятиме дружбі та соціалізації між людьми.
 3. Ви зможете розповісти людям про свого улюбленця. Наприклад, якщо ви взяли тварину з притулку чи вулиці, ваш досвід може надихнути колег вчинити так само.
 4. Прийти з улюбленцем на роботу – весело. День, коли ви прийдете зі своїм пухнастим другом, запам'ятають усі: ви, ваш улюбленець, колеги й керівництво.

Домашні улюбленці в офісах Nestlé

Компанія Nestlé також підтримує цю корисну ініціативу. Щоп'ятниці до офісу Nestlé в Києві можуть завітати пухнасті улюбленці працівників.

Я кайфую від можливості приводити Чібіса до офісу, адже мені не треба за нього хвилюватися, думаючи, що він сумує вдома. А знайомити Чібіса з моїми колегами – надзвичайно веселий досвід. Я можу отримати позитивні емоції, які надихатимуть на ефективну роботу, – поділилася своїми враженнями від ініціативи "Домашні тварини на робочому місці" Даша, фахівець з дослідження покупців.

Важливі поради тим, хто йде на роботу з улюбленцем

 1. Запитайте, чи ваші колеги не проти присутності собаки чи кота на робочому місці: адже дехто має алергію або боїться тварин. Домовтеся, де саме буде перебувати тварина протягом дня, а куди їй краще не заходити.
 2. Спершу тримайте вашого улюбленця на повідку, знайомте його з новим місцем та людьми обережно. Навіть чемний та вихований собака може злякатися й від стресу стати агресивним.
 3. Якщо ваші колеги теж прийшли з тваринами, обережно познайомте їх. Не всі собаки чи котики можуть подружитися, тому найкраще – тримати їх на повідках окремо один від одного, щоб не провокувати конфлікти.
 4. Якщо ваші улюбленці все ж знайшли спільну мову, стежте, щоб вони не перетворили ваш офіс на ігровий майданчик!
 5. Одразу встановіть певні правила. Розкажіть колегам, чи можна гладити вашого улюбленця, чи можна пригостити смаколиками і якими, а також те, чого краще не робити.
 6. А ще краще – візьміть дозволені ласощі й давайте їх колегам, коли вони захочуть пригостити собаку.
 7. Неодмінно візьміть з дому їжу й воду для тварини, можна також взяти підстилку для сну.
 8. Добре вигуляйте собаку вранці, а протягом дня хоча б раз вийдіть з улюбленцем на вулицю – це допоможе йому зняти стрес і справити природні потреби.