В оновленому вольєрі слона Хораса встановили тіньовий навіс у вигляді баобаба. Так житло тварини виглядатиме атмосферніше.

Актуально Турбота про улюбленців і нашу планету: 10 важливих зобов'язань, які вже виконує Purina®

Гігантський баобаб у новому вольєрі
Гігантський баобаб у новому вольєрі / Фото kyiv.klichko.org

Під час реконструкції вольєр повністю оновили, довкола нього встановили паркан. На території теж покращили благоустрій: встановили нові лави й урни для сміття. Відвідувачів також тішитиме газон із поливом.

Головною родзинкою літнього вольєру стала скульптура "Баобаб". Вона не тільки робитиме тінь для мешканця, а й відтворить атмосферу савани – природного середовища, де живуть слони.

Віталій Кличко та слон Хорас
Віталій Кличко та слон Хорас / Фото kyiv.klichko.org

"Баобаб" виготовили із фібробетону на металевому каркасі. Розміри скульптури вражають: його висота – 8,8 метрів, а діаметр стовбура – понад 2 метри. Крона має ширину близько 10 метрів.

Баобаб створює атмосферу африканської савани
Баобаб створює атмосферу африканської савани / Фото kyiv.klichko.org

Завдяки тому, що зоопарк став привабливішим і зручнішим, збільшилась кількість його відвідувачів. Навіть під час пандемії, коли критично зменшився потік туристів у Київ, – розповідає мер Києва Віталій Кличко.

Вам сподобається Дивовижний порятунок: собака приніс додому осиротіле ведмежа

Слон в оновленому вольєрі
Слон в оновленому вольєрі / Фото kyiv.klichko.org

У Київському зоопарку продовжують облаштовувати територію. Зокрема, тут ремонтують приматник, закладають фундаменти літніх вольєрів та дбають про загальний благоустрій. Територія зоопарку досить велика – понад 34 гектари.