Так сталося і з кошеням Віскі, який дуже злякався плюшевого лемура. Його кумедну витівку хазяйка встигла зняти на відео, що зробило улюбленця дуже популярним.

Цікаво Гра для дітей від Purina® та Happy Paw: як стати учасником розіграшу

Як кіт злякався лемура

Кумедне відео у тіктоці набрало вже понад 800 тисяч переглядів. Котик на ньому, і не підозрюючи, як стане зіркою, просто боїться іграшки. Він стає на диби перед лемуром, потім перекидається на спину і витягує до нього пазурі. Згодом Віскі наче мириться з ним і простягає до лемура лапи.

У мережі користувачі жартують, що для Віскі потрібен екзорцист, щоб вигнати з нього демона. Втім, реакція цього кота на відео – висловлення одного із найпоширеніших котячих страхів. Ці тварини дуже лякаються того, що бачать вперше і чий запах є для них незнайомим.

Теж смішне Кіт заснув у незвичній позі й став мемом: курйозні фото

Чого найбільше бояться коти

Джерело: Catster

  • Коти – природжені хижаки і мисливці. Втім, так вже вони влаштовані, що злякати їх може велика кількість звичних для людей чи собак речей.
  • Котик може боятися пилососа, пральної машини, фена, феєрверків чи петард. Те, що об'єднує ці явища і що лякає улюбленців – шум зненацька.
  • Ще один топ-страх котів – нові місця і люди. Для чотирилапого це може стати неабияким стресом, оговтуватися від якого доведеться декілька днів.
  • Більше про котячі страхи читайте за цим посиланням.