Українці вже добре знають кота Степана через його неймовірні фото. Тепер, завдяки співачці Брітні Спірс, він став добре відомим і за межами рідної країни.

Цікаво Мікс сухого та вологого кормів для кішки: у чому переваги такої годівлі

"Я щойно зі зйомок серіалу "Ідол". У ньому гарантовано будуть хіти та багато яскравих моментів. Сподіваюся, що ви весело проводите час. А якщо раптом втратите зі мною зв’язок, то знайте, я можу десь зависати з цим котом", – підписала фото Брітні Спірс.

Кіт Степан
Світлина, яку виставила Брітні Спірс / Фото інстаграм

Відома, що ця світлина кота Степана сподобалася не тільки американській зірці, а й багатьом паблікам, які активно її поширювали.

Що відомо про кота

Кіт Степан збирає аудиторію як на своїй сторінці в інстаграм, так і в тікток. Наприклад, одне з його відео зібрало понад 32 мільйони переглядів та майже 8 мільйонів лайків.

Дивіться відео кота Степана із тікток:

Читайте також Новий проєкт Кріса Еванса: як Капітан Америка допомагає собакам

Разом з господинею Анею Степан живе в харківській багатоповерхівці. Чотирилапого підібрали з вулиці, коли він ще був кошеням. Зараз же йому вже 13 років.

Відомо, що ідея щодо контенту з’явилася випадково. Анна одного разу замовила піцу, а Степан застрибнув на стілець та сів поруч. Тепер на кадрах їжа змінюється, але погляд Степана залишається.