Сухий корм допоможе котику завжди бути ситим та смакувати хрусткими крокетами. А наявність вологого корму в раціоні допоможе підтримувати належний водний баланс в організмі – адже зазвичай коти вживають замало води.

Читайте також Ласощі для котів: як зробити улюбленця щасливим та здоровим

Якщо Ви плануєте перевести свою кішку на міксоване годування, ретельно стежте за тим, щоб тварина не переїдала. Скорегуйте порції сухого та волого корму відповідно до потреб улюбленця та рекомендацій щодо годівлі на упаковці

Також не варто змішувати сухий і вологий корм в одній мисці. Зазвичай котики люблять сухий корм за його хрустку текстуру, а вологий – за насичений смак і аромат.

Чому варто обрати корм Purina ONE®

Мікс сухого та вологого кормів
Зображення може відрізнятися від зовнішнього вигляду продукту

Мікс сухого та вологого кормів від Purina ONE® подбає про збалансований раціон з усіма необхідними мінеральними речовинами та вітамінами. Сухий корм порадує Вашу кішку хрусткою текстурою, а вологий забезпечить додатковою вологою в раціоні.

Часто буває так, що кіт звик їсти сухий корм, а від вологого відмовляється. Дізнайтеся, як привчити котика їсти вологий корм.

Як привчити кота до вологого корму

Крок 1. Знайомство з вологим кормом

Не поспішайте

Фахівці Purina® радять вводити новий корм до раціону Вашої кішки поступово – протягом 7 – 10 днів. Під час цього переходу важливо не поспішати.

Створіть позитивну асоціацію

Спробуйте давати вологий корм, як нагороду після гри. Це допоможе створити позитивну асоціацію з новою їжею. А ще – дозволить Вашій кішці звикнути до смаку, текстури та запаху.

Будьте наполегливими

Якщо Вашій кішці не сподобався смак, не здавайтеся.

Власники котів знають, що кожна тварина – особлива. Кішки часто мають унікальні вподобання щодо різних смаків. Саме тому у Purina ONE® їх декілька – щоб знайти індивідуальний підхід до кожної кішки, а також забезпечити збалансоване харчування.

Мікс сухого та вологого кормів
Пробуйте різні смаки, щоб знайти той, що сподобається Вашій кішці / Фото Purina

Крок 2. Спостереження за кішкою

Спостерігайте за апетитом Вашої кішки

Щойно Ви помітите, що апетит Вашої кішки зростає, поступово збільшуйте порцію вологого корму, поки вона не відповідатиме рекомендованій на упаковці.

Скорегуйте мікс

Не забудьте зменшити кількість сухого корму, яким Ви зазвичай годуєте Вашу кішку. Пам'ятайте, що тварину не можна перегодовувати. Уважно спостерігайте за апетитом Вашої кішки.

Мікс сухого та вологого кормів
Не перегодовуйте улюбленця / Фото Purina

Читайте також Піклуватися про планету, людей та тварин: важливі продуктові зобов'язання компанії Purina®

Крок 3. Турбота про режим

Визначте добовий цикл Вашої кішки

Кішки зазвичай найактивніші перед світанком та одразу після заходу сонця. Якщо Ваша кішка має саме такий добовий цикл, годуйте її вологим кормом рано вранці та після заходу сонця.

Плануйте годівлю протягом дня

Залишайте необхідну кількість сухого корму на день, щоб тварина мала змогу їсти протягом дня.

Спостерігайте за харчуванням Вашої кішки, щоб забезпечити її здоров'я на довгий період

Пам'ятайте, що кожна кішка має власний режим харчування. Знайдіть той, що підійде саме Вашій кішці, та ретельно спостерігайте за змінами в її звичках, щоб отримати глибоке розуміння щодо стану її здоров'я

Мікс сухого та вологого кормів
Уважно спостерігайте за харчуванням Вашої кішки / Фото Purina