Секрет успіху собаки – у регулярних тренуваннях та чималій кількості собачих ласощів. Пес народився в Японії, а зараз живе в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Цікаво Кінь з волоссям Рапунцель завів інстаграм: неймовірно красиві фото

Господарі називають свого улюбленця Професор Акіра. Хазяйка собаки розвивала його здібності за допомогою метода карток, який придумала сама.

Акіра не тільки рахує та знає кольори. Він також розв'язує задачі японською та англійською мовами. Хазяйка стверджує, що пес обожнює уроки. Звісно, в процесі дресирування не обходиться без частування собаки ласощами.

Щоб я щось робив, це повинно мати сенс або приносити задоволення, і обов'язково за винагороду! Особливо мене надихає смачне частування, – розповідають на сайті Акіри.

Хазяйка Акіри переконана, що такі задачі – важлива частина виховання та розумового розвитку собаки. Вона вирішила навчити пса розв'язувати задачі, коли зрозуміла – собаці потрібно витрачати енергію. Пес залишався активним навіть після тривалих прогулянок та довгої гри. Тоді й стало зрозуміло – собаці не вистачає серйозніших викликів.

Читайте Киця-веломандрівниця Нала: муркотунка, яка проїхала 16 тисяч кілометрів

Вправи з картками виявилися такими ефективними, що хазяйка Акіри захотіла поділитися своєю методикою з іншими господарями собак. На сайті можна дізнатися про диво-метод і навіть придбати спеціальні картки.

Подивіться відео про геніального шиба-іну з Абу-Дабі: