Власниця Шторму Наомі Бекерс з Нідерландів має такі самі русяві кучері. Відколи дівчина придбала коня, вона жодного разу не підстригала їй гриву. І зараз вона настільки довга, що іноді Рапунцель заплітають косу.

Цікаво Їздить в машині й спить на килимку: як живе альпака, що має пів мільйона підписників

Дитяча мрія, яка здійснилася

Шторм – перший кінь, яким володіє Наомі. Це була її дитяча мрія, яка здійснилася. Дівчина дуже близька з Рапунцель. Їх поєднує неймовірний зв’язок, побудований на довірі та взаємній прихильності.


Шторм – перший кінь, яким володіє Наомі / Фото Kaye Segers

Вони проводять багато часу разом, гасаючи по місцевості. А коли менш активні, то позують для чергової фотосесії. Їхні мальовничі зображення допомогли розвинути акаунт в інстаграмі, який зараз налічує понад 55 тисяч підписників.


Вони дуже близькі / Фото Alina Nieman

Сяє, як зірка

Наомі каже, що Шторм навчила її слухати коней і зважати на їхні потреби. Тепер вона знає, що окрім верхової їзди, з ними потрібно робити набагато більше цікавих та веселих речей.


У дівчини схоже волосся як у її коня / Фото Naomi Beckers & Storm


Ви багато часу проводять разом / Фото Kaye Segers

Вони дуже близькі / Фото Alina Nieman


Наомі намагається слухати, що потрібно Шторму / Фото Naomi Beckers & Storm

Правильний догляд за конем, безумовно, вимагає певних зусиль. Найголовніше – слухати свого коня, намагатися вивчити його потреби, щоб ви могли працювати разом так, як найбільше підходить вашому коню. Не кожен кінь вчиться однаково, тому важливо пізнати його. У підсумку він буде охоче проводити з вами час,
– каже Наомі.


Тренування вимагають повної гармонії / Фото Naomi Beckers & Storm


Кінь повинен відчувати свого господаря / Фото Naomi Beckers & Storm

Дівчина каже, що не має якихось конкретних планів на найближче майбутнє. Все, на що вона сподівається, – це провести ще багато років разом зі Штормом у доброму здоров’ї.


Наомі і Шторм / Фото Naomi Beckers & Storm


Дівчина хоче ще багато років провести разом зі своїм конем / Фото Naomi Beckers & Storm