У хлопчика, якого звати Райлі Дагган, аутизм. Дитина боїться незнайомих місць та важко йде на контакт з людьми.

Важливо Чому коти п'ють мало води і як запобігти їхньому зневодненню

Аби допомогти сину, батьки вирішили завести собаку Віллоу. Чотирилапа допомагає Райлі заспокоїтися і надає емоційну підтримку в складних для нього ситуаціях.

Під час першого візиту до стоматолога 7-річний Райлі дуже нервував та повторювати одну і ту ж фразу: "Я не дам їм дивитися на мої зуби". Крім того, відмовлявся сідати в крісло й постійно був біля дверей. Ніякі вмовляння мами не впливали на сина.

Тоді собака Віллоу дозволила лікарю оглянути свої зуби й продемонструвала хлопчику, що ця процедура безболісна. Це помогло Райлі заспокоїтися. Хлопчик погодився пересісти в крісло за умови, що Віллоу буде весь час сидіти поруч з ним.


Підтримка Віллоу / Фото Nicole Duggan​

За словами Ніколь, поява Віллоу кардинально змінила життя всієї родини. До цього під час прогулянок її син відмовлявся сидіти у візочку й постійно тікав. Все складніше було слідкувати за безпекою Райлі.


Знайомство Райлі та Віллоу / Фото Nicole Duggan​

Цікаво Посадили на дієту: негативна реакція пса розсмішила мережу – веселе відео

Тоді благодійний фонд запропонував сім'ї взяти участь в програмі My Canine Companion, в рамках якої діти з аутизмом отримували собак-помічників. Віллоу пройшла спеціальне навчання, тому добре відчуває настрій господаря і завжди готова йому допомогти.