Чому кіт п'є мало води?

Коти від природи споживають мало рідини і є дуже вибагливими, навіть якщо у них постійно є свіжа і чиста вода. Переконати їх пити більше води зовсім не просто, а інколи і неможливо. Корінь цієї проблеми варто шукати у минулому – предки сучасних домашніх котів жили в пустелі. Через малу кількість води навколо коти пристосувались до виживання. Вони отримували більшу частину води з їжі.

Ось чому сьогодні коти все ще схильні пити менше води, ніж потрібно. І ось чому так важливо переконатися, що рівень їх гідратації є достатнім. Адже саме він впливає на стан здоров'я кота: від циркуляції крові до процесів травлення.

Як рівень гідратації впливає на здоров'я кота?

Погана гідратація може поставити під загрозу здоров'я вашого улюбленця, через збільшення ризику проблем із сечовипусканням. Вони відомі як захворювання нижнього відділу сечовивідних шляхів, або скорочено ЗНВСШ.

Зневоднення може призвести до того, що ваш домашній улюбленець стане менш енергійним, стан його шкіри та шерсті погіршиться. Натомість збільшення споживання води разом зі здоровим харчуванням є ключовим фактором зниження ризику ЗНВСШ.


Один з виходів розв'язання цієї проблеми – додатковий корм, що сприятиме покращенню гідратації у котів. Таким є PURINA® PRO PLAN® Hydra Care™.

PURINA® PRO PLAN® Hydra Care™

Додавання PURINA® PRO PLAN® Hydra Care™ до основного раціону Вашого кота дозволяє значно збільшити добове споживання води, таким чином покращуючи гідратацію його організму і сприяючи розведенню сечі.


Зображення може відрізнятися від зовнішнього вигляду продукту

PURINA® PRO PLAN® Hydra Care™ (ХК Хайдра Кер) – це неповнораціонний додатковий корм для котів. Це ніжне желе з привабливим смаком, яке дають улюбленцю на додаток до основного раціону. Відтак коти отримують більше води, що знижує щільність і осмоляльність сечі.

Ключові переваги

  • Сприяє збільшенню загальної кількості рідини, яку споживає Ваш улюбленець, та підвищує загальну гідратацію організму.*
  • Сприяє розведенню сечі.
  • Відмінний смак.


Зображення може відрізнятися від зовнішнього вигляду продукту

*У порівнянні із котами, котрі споживають тільки воду як додаток до сухого корму. Для результату коти повинні споживати щонайменше 25 мл/кг маси тіла щодня.

Як додати у раціон кота

Це додатковий, неповнораціонний корм у вигляді желе. Його варто додавати до основного раціону вашого улюбленця. Просто поставте для кота третю мисочку – спеціально для PURINA® PRO PLAN® Hydra Care™.

  • Перед застосуванням рекомендовано потрусити.
  • 1 пакетик корму на день на кожні 2 кілограми маси тіла кота.

Перед використанням проконсультуйтеся з вашим ветеринарним лікарем.

*В лінійці вологих кормів для котів ТМ Про План