Так пітбуль обожнює сидіти на підвищеннях і спостерігати за людьми, наче він кіт. Відповідні відео його господарі виклали у тікток і зробили його популярним.

Важливо Собаки можуть допомагати лікувати людей: у чому особливості каністерапії

Пітбуль на холодильнику

У тіктоці профіль Мако, який думає, що він кіт, має понад 16 мільйонів вподобань. Відео з його незворушним позуванням на холодильнику часто потрапляють у рекомендації і стають вірусними.

Хазяйки Мако Бетані і Саманта колись взяли його з притулку. Вони припускають, що песик до того, як потрапити у їхній дім, жив із котами. Найімовірніше, саме там він навчився слідувати їхнім діям.

Ще одна особливість Мако – він не гавкає та дуже любить котячі солодощі та іграшки. Дівчата не дивуються його уподобанням і не намагаються "перевиховати". Схоже, вони навіть дуже люблять його дивакуваті звички.

Дізнайтеся Як допомогти коту пристосуватися у новому домі після переїзду

Чому коти люблять сидіти на висоті

Джерело: The Spruce

  • Коти беззаперечно люблять сидіти на вікнах і балконах, спостерігаючи за "малим" життям. Така поведінка прописана у їхньому генетичному коді і є інстинктивною.
  • Вони одночасно хижаки для мишей, птахів, кроликів та інших дрібних тварин, а також здобич – для великих тварин.
  • Вища точка огляду не лише дає кішкам кращий погляд на потенційну здобич, але також дає їм певний захист від більших тварин.
  • У домах з кількома дорослими кішками лежання у найвищих точках може бути певним символом статусу. Кішку з найкращою точкою огляду зазвичай вважають домінантною.