Новонародженого тюленятка назвали Анвер
Українські полярники з Національного антарктичного наукового центру оголосили конкурс на кличку для тюленяти серед своїх підписників в соцмережах ще минулого тижня. Люди жваво зреагували на таку пропозицію. Науковці отримали понад дві сотні найрізноманітніших варіантів.
Дивіться також У США алігатор проник на територію казино-готелю: яка доля рептилії
Отже, цього пухнастого красеня вирішили назвати Анвер – похідне від АНтарктида та ВЕРесень. Такий варіант запропонував наш підписник в Інстаграмі Назарій,
– йдеться у повідомленні.
Науковці зазначають, що вибір був не з легких, адже загалом вони отримали понад 200 коментарів з іменами для малюка. Пропозиції були дуже різні: від Адоніса, бо в перекладі красунчик, до Валерчика на честь нашого "залізного генерала" Залужного.
Тож спершу полярники організували ініціативну групу з відбору найцікавіших ідей, а потім визначили переможця шляхом таємного голосування усієї експедиції.
На станції Вернадського обрали ім'я новонародженому тюленятку / Фото Сергія Глотова
Ім'я Анвер сподобалося більшості, адже воно має оригінальне пояснення, а ще дуже схоже на назву великого острова Анверс, розташованого за півсотні кілометрів на північ від "Вернадського".
Новонароджений Анвер – Анвер та його мама таки знайшли собі ідеальну домівку поруч з українськими полярниками.
належить до виду тюленів Ведделла. Вони народжують здебільшого на морському льоді, рідше – на суходолі. Цьогоріч протоки між островами в районі станції "Вернадського" мають або тонкий льодовий покрив, або не замерзли взагалі. Це надзвичайно ускладнило тюленям пошук місць для народження своїх дитинчат. Втім,
Тюленятку обрали ім'я – Анвер / Фото Сергія Глотова
Зауважимо, торік біля "Вернадського" першими народилися одразу два тюленятка — хлопчик та дівчинка. Вони отримали імена Мирко і Мрія.
До "Вернадського" повернулись пінгвіни
Менш як тиждень тому полярники повідомили, що до "Вернадського" завітав перший субантарктичний пінгвін у цьому сезоні, аж ось – їх тут вже цілі натовпи. Біолог 28-ї УАЕ Вадим Ткаченко зняв з висоти пташиного польоту повернення пінгвінів.
Чорно-білі птахи десятками прибувають до української станції, а загалом на острові Галіндез за останні дні кількість зросла з 50 до 600.