Маленький хлопчик "потрапив у пастку" до пухнастих цуценят

Декому пощастило проживати щодня "пухнасту пастку". Так, жінка з Шарлотти, штату Північної Кароліни, поділилася зворушливим відео зі своїм сином на YouTube і воно відразу стало вірусним.

Дивіться також Стадо слонів у Африці поласувало апельсинами зі зламаної вантажівки: курйозне відео

У милому відео заразливий сміх хлопчика наповнює кімнату, коли чотири чарівних цуценята голден ретривера влаштовують з ним грайливі витівки.

Чотирирічна дитина не може стримати своєї радості, оскільки енергійні цуценята, яким всього 9 тижнів, з ентузіазмом стрибають на нього, явно прагнучи брати участь у грі. Попри бажання піднятися, хлопчика стримують грайливі ікла, створюючи чудову сцену, яка обов'язково зігріє серця глядачів.

Мама хлопчика майже щодня бачить подібну сцену в їхньому будинку.

Це відбувається майже щодня,
— сказала вона.

Здається, що в цьому будинку дуже, дуже багато радості та сміху. Пропонуємо і вам отримати дозу позитиву на цілий день!

Як відбувається "пухнасте оточення": дивіться відео

До кондитерської завітав олень

Дженн Стробел, власниця кондитерського магазину Buddy and Howie's Candy Store (Оушен-Шорс, Вашингтон, США), розповіла про несподіваного покупця. Мовиться про оленя, який, ймовірно, дуже полюбляє солодощі.

Під час безпрецедентного інциденту олень скористався можливістю відчинених дверей, і пробрався до місцевого магазину. Тварина з великим інтересом продовжила досліджувати широкий асортимент виставлених товарів.

Дженн додала, що головним захопленням оленя були іриски. Тому єдиним наслідком його візиту став незначний інцидент, коли олень піддався спокусі та спробував одну з ірисок, що призвело до мінімальної шкоди магазину.

Єнот хотів налякати оленя, і ледь не вмер зі страху сам

Злякати за нічним перекушуванням можна кожного, і саме така ситуація сталася у Коннеллі-Спрінгс, Північна Кароліна, США. Камера спостереження, встановлена на задньому дворі приватного будинку, зобразила кумедну сцену.

Під час нічної зустрічі єнот і олень опинилися пліч-о-пліч, не помічаючи присутності один одного. Скориставшись нагодою, спритний єнот продемонстрував свою хитрість, спробувавши відібрати закуску. На жаль для єнота, його тактика залякування не принесла бажаного результату.