Стадо слонів поласувало апельсинами з вантажівки

Поломка сама по собі була прикрою, але все стало дещо драматичнішим, коли в полі видимості з'явилося кілька "помічників". Втім, слони, які прийшли до вантажівки, мали намір допомагати зовсім не людям, які лагодили вантажівку, а собі.

Дивіться також Неймовірний момент: фотографиня опинилася в оточенні вовчої зграї в Арктиці - шокуючі кадри

Скориставшись тим, що транспортний засіб найближчим часом не зміг би нікуди поїхати, слони від душі поласували апельсинами.

Що ж, це ті самі ризики, з якими доводиться миритися місцевим жителям. Навряд чи хтось побажав би вступити в протистояння зі стадом слонів. Тварини поводилися мирно, але тільки тому, що ніхто не спробував стати між ними й смачними фруктами.

Як це було: дивіться відео

До кондитерської завітав олень

Дженн Стробел, власниця кондитерського магазину Buddy and Howie's Candy Store (Оушен-Шорс, Вашингтон, США), розповіла про несподіваного покупця. Мовиться про оленя, який, ймовірно, дуже полюбляє солодощі.

Під час безпрецедентного інциденту олень скористався можливістю відчинених дверей, і пробрався до місцевого магазину. Тварина з великим інтересом продовжила досліджувати широкий асортимент виставлених товарів.

Дженн додала, що головним захопленням оленя були іриски. Тому єдиним наслідком його візиту став незначний інцидент, коли олень піддався спокусі та спробував одну з ірисок, що призвело до мінімальної шкоди магазину.