До кондитерської завітав олень

Під час безпрецедентного інциденту олень скористався можливістю відчинених дверей, і пробрався до місцевого магазину. Тварина з великим інтересом продовжила досліджувати широкий асортимент виставлених товарів.

Дивіться також Бульдог з Китаю вправно катається по сходах на скейтборді: кумедне відео

Дженн додала, що головним захопленням оленя були іриски. Тому єдиним наслідком його візиту став незначний інцидент, коли олень піддався спокусі та спробував одну з ірисок, що призвело до мінімальної шкоди магазину.

Під час короткого візиту до кондитерської крамниці гість неквапливо ознайомився з асортиментом смачних ласощів перед тим, як піти. Після цього гість спокійно вийшов.

Напевно, у нього залишилися найприємніші спогади про таку чудову торгову точку. Ще й ірисками безплатно пригостився!

Як олень вдерся до магазину за солодким: дивіться відео

Єнот хотів налякати оленя, і ледь не вмер зі страху сам

Злякати за нічним перекушуванням можна кожного, і саме така ситуація сталася у Коннеллі-Спрінгс, Північна Кароліна, США. Камера спостереження, встановлена на задньому дворі приватного будинку, зобразила кумедну сцену.

Під час нічної зустрічі єнот і олень опинилися пліч-о-пліч, не помічаючи присутності один одного. Скориставшись нагодою, спритний єнот продемонстрував свою хитрість, спробувавши відібрати закуску. На жаль для єнота, його тактика залякування не принесла бажаного результату.

Раптовий вибух страху оленя призвів до перекидання триноги в безпосередній близькості. Переполох, спричинений цим, налякало єнота. Спроба бідної тваринки здійснити свій план виявилася марною, оскільки їй вдалося налякати і себе, що змусило поспішно відступити.