Фотографиню оточила вовча зграя в Арктиці

Одразу 13 вовків оточили Мелін і її колегу. Дівчина з 5-річним досвідом фотографування дикої природи, зберігала спокій і врівноваженість, і навіть зробила декілька неймовірних кадрів цих хижаків.

Дивіться також Щоб поласувати ірисками: в мережі завірусилося відео з оленем, який вдерся до кондитерської

На початку опублікованого відеоролика крупним планом показано її обличчя, на якому видно кристали льоду на віях і бровах на тлі замерзлого пейзажу. Потім вона збільшує масштаб, і за її спиною з'являються кілька вовків, які з цікавістю дивляться в камеру.

Згодом видно, як вони потягуються, як це робить собака, виють, граються та катаються по снігу.

Як це було: дивіться відео

Невідомо, коли було знято відео. Еллвангер розповіла про пережитий досвід в Instagram від 27 березня.

Я приїхала з надією побачити вовків, але ця поїздка перевершила всі мої очікування,
— написала вона.

Вона також розповіла, що цей район унікальний тим, що на вовків тут ніколи не полювали. Тому, оскільки в них ніколи не було поганого досвіду спілкування з людьми, вони стають вельми допитливими.

У цьому районі ніколи не полювали на вовків / Фото з інстаграму @meline.ellwanger​

У фотографинь було дві неймовірні зустрічі з вовчою зграєю, яка пройшла повз них лише за пару футів. Вони були неймовірно цікаві, але водночас обережні. Вовки обійшли їх і, пройшовши далі, почали гратися та бігати, абсолютно не турбуючись про присутність людей.

Фотографиня опинилася в оточенні вовчої зграї в Арктиці / Фото з інстаграму @meline.ellwanger​

Єнот хотів налякати оленя, і ледь не вмер зі страху сам

Злякати за нічним перекушуванням можна кожного, і саме така ситуація сталася у Коннеллі-Спрінгс, Північна Кароліна, США. Камера спостереження, встановлена на задньому дворі приватного будинку, зобразила кумедну сцену.

Під час нічної зустрічі єнот і олень опинилися пліч-о-пліч, не помічаючи присутності один одного. Скориставшись нагодою, спритний єнот продемонстрував свою хитрість, спробувавши відібрати закуску. На жаль для єнота, його тактика залякування не принесла бажаного результату.

Раптовий вибух страху оленя призвів до перекидання триноги в безпосередній близькості. Переполох, спричинений цим, налякало єнота. Спроба бідної тваринки здійснити свій план виявилася марною, оскільки їй вдалося налякати і себе, що змусило поспішно відступити.