Коли доктор медичних наук Джефф Тремблі купив 6-місячне цуценя французького бульдога, то вирішив не лишати малюка самого вдома. Чоловік почав приводити песика до себе на роботу.

Зверніть увагу З першого дня і назавжди: 5 гарантій від Friskies® для ваших улюбленців

Відтоді пес на прізвисько Крихітка робить лікування пацієнтів американської клініки Smile On Nashville комфортним. Собака терпляче сидить на грудях в людей, яким проводять складні процедури.

Пацієнтка витримала 4 години

Одній із пацієнток доктора Тремблі потрібно було сидіти в кріслі близько 3 – 4 годин. Жінка відмовилася від медикаментозного сну та мусила увесь цей час терпляче чекати.

Пацієнтка відмовився від седації через високу вартість. Але ми поставили на неї Крихітку й вона справді пишалася, що змогла розслабитися, – розповідає лікар.

Що таке седація

Седація – це медикаментозний сон, який застосовують здебільшого для проведення медичних процедур. Під час седації у людини знижується рівень свідомості, пригнічуються рефлекси та зменшується чутливість до болю.
Джерело: Вікіпедія

Кілька місяців тому в клініці почали проводити конкурс "Працівник місяця". І Крихітка завжди перемагає.

Песика, який допомагає лікувати людей, час від часу знімають на відео. Перше відео із Крихіткою стало вірусним. Його переглянули майже 3 мільйони користувачів тіктоку.

Подивіться, як собака робить перебування у лікарні комфортним: відео

Дізнайтеся Як допомогти собаці подолати страх фейєрверків: 5 дієвих порад

Користувачі мережі коментують:

  • "У кожного стоматолога має бути такий собака".
  • "Це неймовірно".
  • "Я б теж пішов до такого лікаря".

Доктор Тремблі розповідає, що деякі з його пацієнтів записалися на прийом саме тому, що там є такий чудовий хвостатий працівник.

На Геловін у Крихітки був спеціальний костюм: дивіться відео