Золотистого ретривера Маршалла взяли ще цуценям. Сім'я очікувала, що це буде милий, слухняний та розумний пес, проте насправді цуцик полюбляв рвати м'які іграшки та подушки, розкидаючи наповнювачі по всьому будинку.

Важливо 6 способів захистити домашніх улюбленців від бліх: плюси та мінуси

Згризав квіти й розкидав корм по підлозі у вітальні. Пірнав у басейн, а потім одразу стрибав обніматися в ліжко.

Коли Маршаллу виповнився рік, він не переставав обожнювати калюжі. Після прогулянки він повертався повністю перемазаний брудом. Навіть якщо погода була суха, ретривер міг знайти водойму.

Після народження Мейсі, пес взяв дитину під свою опіку. Дівчинка росла під наглядом пильного собачого погляду. Коли Мейсі вчилася сидіти та грала в манежі, Маршалл був поруч. Коли вона робила перші кроки, він супроводжував дитину. Крім того, разом вони грали та спали.

Мейсі заспокоїла нашого хлопчика Маршалла. Ніщо так не змушує серце тремтіти, як їх ігри разом,
– розповіла мама Мейсі.

Собака дозволяє дівчинці все: їздити верхи, засовувати пальці в пащу, щоб доторкнутися до зубів, тягати за щоки та за ніс, хапати за вуха. Маршалл тільки облизує Мейсі.

"Коли Маршалу досить, він просто кидає на мене такий погляд… Проте ми ніколи не бачили злісного погляду від нього. Він просто йде до нашої спальні, якщо хоче залишитись один. Але тепер вона може залізти на ліжко, тому Маршаллу доведеться спробувати ховатися якось краще", – зазначила мама дівчинки.

Цікаво Хитрий спосіб безболісно робити собакам щеплення: що вигадав ветеринар – відео

Дивіться фото дружби Маршалла та Мейсі: