Власник кота український військовий Олександр Ляшук повідомив про відзнаку 15 вересня. Він також відзначив, що це може бути перший випадок в історії, коли кота нагородили такою відзнакою, пише 24 Канал.

Дивіться також Один із небагатьох уцілілих внаслідок війни: зоопарк Шотландії прихистив ведмедя з України

Кіт Шайба отримав нагороду

Сьогодні (15 вересня – 24 Канал) Шайбіка нагородили волонтерською відзнакою за ту допомогу, яку він надав нашій бригаді та загалом нашим військовим з інших бригад у тому числі. Можливо я помиляюся, але напевно це перший випадок в історії коли кіт удостоївся волонтерської відзнаки, та ще і на війні,
– написав власник кота.

Військовий додав, що пишається своїм пухнастиком, який зміг так допомогти нашим героям, які дуже потребують підтримки.

"І ми дуже сподіваємося що ці автівки, і багато чого іншого що ми змогли передати нашим хлопцям завдяки Шайбіку, зможуть врятувати багато життів і наблизити нас усіх до суспільної перемоги", – зауважив Ляшук.

Він також подякував усім, хто підтримував, адже в єдності сила.


Кота Шайбу нагородили волонтерською відзнакою / Скриншот з інстаграму

Чим відомий кіт Шайба

  • Кіт Шайба належить українському військовому Олександру Ляшуку. Відомі у мережі вони стали, завдяки опублікованим відео.
  • Ба більше, у червні 2023 року господар повідомив про зникнення кота та пообіцяв винагороду тим, хто його знайде. Шайба зник в Одеській області.
  • Вже на початку липня кота знайшли – його помітили військові та повідомили власнику. Виявилось, що кіт став розвідником, пройшовши чималу дистанцію, знайшов кішечок і перебував з ними на іншій позиції військових.