Через незвичайну зовнішність кіт на прізвисько Піко став популярним у соціальній мережі тікток. Усе завдяки величезним очам, які нагадують космос. Проте насправді причиною такого їх вигляду є хвороба чотирилапого.

Цікаво З першого дня і назавжди: 5 гарантій від Friskies® для ваших улюбленців

Власниця котика Марі-Джозі Бріссон та її донька Моніка пригадали, що кіт потрапив до них із притулку. Там він одужував після аварії та триденної коми.

Моніка зазначила, що тоді кошеня одразу їй сподобалося й вона захотіла його забрати. Проте на чотирилапого чекали нові випробування. Очі Піко почали сіріти й лікарі підтвердили діагноз – двостороння глаукома. Захворювання назавжди позбавило тварину зору та призвело до деформації та помутніння кришталика.


Кіт Піко​ / Фото інстаграм

Кіт орієнтується у просторі, слідуючи за Монікою чи її мамою. Навіть, коли він гуляє у саду, який йому знайомий, намагається не йти від них далеко. У самому будинку ходить однаковими кімнатами, проте все одно може вдарятися об меблі.

Читайте також Жінка через 12 років знайшла зниклого кота: як цьому допоміг випадковий допис з соцмереж

Власниці кота завели для Піко сторінку у соціальній мережі тікток. Там вже понад 213 тисяч користувачів стежать за його життям.

Дивіться відео Піко з господинею: