Швидкі дії працівників екстреної служби забезпечили безпеку та добробут постраждалого кошеня. Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій Київщини.

Читайте також У Китаї близько тисячу котів збирались пустити на м'ясо: яка доля чотирилапих

На Київщині ДСНС врятували кошеня

Проявивши надзвичайну точність та обережність, рятувальники успішно визволили пухнасту "жертву" із "залізної пастки".

Хвилинка доброти… Героєм сьогоднішньої пригоди стало мале кошеня, яке якимось чином потрапило в трубу паркану у місті Біла Церква. Пухнастий малюк "плакав", замерз, змок і був дуже переляканий і втомлений,
– розповіли в ДСНС.

У пресслужбі додали, що бідолага був в такому жахливому стані, що навіть рятувальникам було важко дивитися на нього. Проте, на диво, кошеня залишилося живим та неушкодженим, маючи можливість насолоджуватися повним життям, а точніше, дев’ятьма життями, як заведено для котячих.

Наразі чотирилапому нічого не загрожує

Наразі чотирилапому нічого не загрожує / Фото ДСНС Київщини

Поліція у Києві "затримала" оленя, який бігав містом

23 жовтня у Подільському районі Києва був помічений величний олень. Благородна істота була збентежена та мчала вздовж проїжджої частини, а потім побігла у двори будинків.

Тварину одразу не могли зловити, аби та не травмувалась. Втім, вже 24 жовтня вранці поліція Києва зробила усе можливе для безпечного порятунку оленя. Він так набігався та втомився, що вирішив прилягти відпочити на території дитсадка. Виснажену тварину побачили патрульні та ветеринари, що зрештою призвело до її спіймання. Його було обережно переміщено до найближчого лісу.

Боєць ЗСУ врятував кішку, до якої окупанти прив'язали вибухівку

Нещодавно на одній зі звільнених ділянок на Донеччині було зафіксовано черговий випадок злочинів російської армії. Сапер ЗСУ, на ім'я Анатолій, безстрашно витратив 2,5 години на розмінування кішки, яка стала жертвою окупантів. Росіяни прив'язали до неї вибухівку, яка могла розірвати її на шматки.

Хлопець, попри ризик, відважно доклав усіх зусиль для порятунку безпорадної чотирилапої, адже стверджує: "совість не дозволила підірвати кішку, тому було зроблено все для її звільнення". Не менш важливо те, що попалася розумна кішка, яка тихо терпіла. До слова, тепер тварина разом з військовими, а скоро поїде додому одного з бійців.