Благородна істота була збентежена та помчала вздовж проїжджої частини, а потім побігла у двори будинків. Тварину одразу не могли зловити, аби та не травмувалась. Втім, вже 24 жовтня вранці поліція Києва зробила усе можливе для безпечного порятунку оленя.

Дивіться також Руда вийшла на прогулянку: у Луцьку в центрі міста помітили хижу тварину

У Києві олень бігав у дворах багатоповерхівок

Так, вранці 24 жовтня на території дитячого садка у Святошинському районі столиці також помітили оленя. Збентежена істота виглядала дезорієнтованою та робила відчайдушні спроби уникнути присутності людей.

Ймовірно, це той самий олень, який блукав столицею вже майже добу. Очевидці встигли зняти незваного гостя на камеру смартфона.

Олень так набігався та втомився, що вирішив прилягти відпочити на території дитсадка. Виснажену тварину побачили патрульні та ветеринари, що зрештою призвело до її спіймання.

Чималими зусиллями вдалося знайти організацію, яка погодилася транспортувати тварину,
— йдеться в повідомленні.

Працівники служби порятунку диких тварин успішно приспали оленя та за сприяння патрульних обережно перемістили його до звичного місця проживання, найближчого лісу.

Оленеві допомогли повернутися додому: дивіться відео

У Києві в під'їзді житлового будинку блукала лисиця

Також 23 жовтня у під'їзді житлового будинку у Святошинському районі Києва виявили несподіваного гостя – лисицю. Після того як руду помітили у під'їзді будинку, оперативно були викликані фахівці, щоб надати допомогу та забезпечити безпеку невловній істоті.

Зоозахисники повідомили, що лисицю передали до державної лікарні ветеринарної медицини. Обставини перебування тварини наразі залишаються нез'ясованим.