Одна з них вчора, 23 жовтня, розгулювала у Луцьку в центрі міста, на проспекті Волі. Відповідне відео шириться у соціальних мережах.

Читайте також Застигла як перед здобиччю: королівська бенгальська тигриця попозувала на камеру в Манграх

У Луцьку помітили лисицю

На опублікованих кадрах у мережі видно, що рудий хижак бігає серед людей та ховається у кущах, але, на щастя, на пішоходів не нападає і не проявляє себе агресивно.

Цього року як ніколи було багато звернень з різних районів міста.

Єдине пояснення – це те, що доступна їм їжа на території міста. Це смітники, курники... В районі Набережної й Вишкова звертаються теж. Тобто там, де є приватний сектор, де є для них легка здобич. Біля Краєзнавчого музею теж бачили, дзвонили кілька днів тому, що теж бачили лисицю,
– каже головна екологиня міста Оксана Лисак.

Посадовиця додала, що наразі у міській раді працюють над стратегією розвитку міста, і це питання – безпека від диких тварин – внесли як одне з таких, що потребує вирішення.

Лисиця бігає містом: дивіться відео

У Києві в під'їзді житлового будинку блукала лисиця

Також 23 жовтня у під'їзді житлового будинку у Святошинському районі Києва виявили несподіваного гостя – лисицю. Після того як руду помітили у під'їзді будинку, оперативно були викликані фахівці, щоб надати допомогу та забезпечити безпеку невловній істоті.

Зоозахисники повідомили, що лисицю передали до державної лікарні ветеринарної медицини. Обставини перебування тварини наразі залишаються нез'ясованим.