Фото двох білосніжних кіз біля будівлі Міністерства закордонних справ опублікував член ради НБУ Василь Горбаль. Кози спокійно і неметушливо позували йому прямо на тлі колон класичної будівлі.

Радимо прочитати Purina Graduate Program: як стати фахівцем у сфері ветеринарії та бізнесу

Кози у центрі Києва

Вони так естетично позували на фоні будинку МЗС, що автор фото написав "їх варто відлити у бронзі".

Щоправда, Василь Горбаль підписав їх як "цих овець". На помилку звернули увагу користувачі і у коментарях чиновник віджартувався, що він просто "звичайних міський житель".


Кози на фоні будівлі МЗС у Києві / Фото Василя Горбаля

У коментарях користувачі умовно поділилися на два табори:

  • ті, хто не розуміють, звідки біля МЗС взялися кози;
  • ті, хто неодноразово бачив цих білих кіз в урядовому кварталі.

Неймовірне У Києві лабрадор після 6 років розлуки впізнав свого господаря – наймиліше відео дня

Дві кізоньки – символ урядового кварталу

Насправді двох білосніжних кізоньок звати Зіта і Гостроріжка. Вони опинилися у центрі далеко не вперше і зовсім не випадково. Кози переїхали разом зі своїм власником Валерієм із села на Харківщині до столиці.


Кози щодня гуляють центром Києва / Скриншот з відео

Він щодня вигулює їх у центрі на місцях, де є травичка. Вони навчилися перетинати перехід по зебрі і поводять себе посеред висоток досить чемно.

Господар Валерій живе у квартирі, його вихованиці – на подвір'ї у спеціально обладнаному гаражі. Туристи часто фотографуються з ними, а містяни дивуються такій несподіваній, як для "кам'яних джунглів" тварині.


Кози біля статуї Водолія перемкнули на себе усю увагу / Скриншот з відео

Обидві кози беззастережно йдуть до людей, особливо люблять випрошувати їжу у тих, хто сидить на лавиці. Аби вони поводилися чемно і не заважали іншим, власник навчив їх команд "фу" і "не можна".